Hakkımızda

City Vet Veteriner Kliniği Veteriner Hekim  Ahmet KUTLU önderliğinde patili dostlarımızın hizmetine açılmıştır.

Kliniğimiz, genç dinamik tecrübeli hekimlerimizin ve en güncel teknolojik hizmet imkanları  ile sizlerin ve değerli hayvan dostalarınızın daha iyi ve daha kaliteli bir yaşam sürdürebilmesi amaçlanarak kurulmuştur.

Amacımız; değerli dostlarınızın ve sizlerin arasında oluşabilecek her türlü olumsuzlukları (hastalıklar / iletişim kopuklukları, davranış bozuklukları, vs.) teknolojinin bize sunduğu en yeni imkanlarla ve gerektiğinde alanında uzman hekimlerle konsültasyon yaparak ortadan kaldırmak ve iki taraflı yaşam kalitesini arttırmaktır.

"City Vet olarak can dostlarınıza en iyi sağlık hizmetini sunmak amacıyla Gaziantep'te kurulmuştur. Kedi, köpek ve tüm evcil hayvanların her türlü sağlık ve bakım ihtiyaçları kliniğimizce karşılanmaktadır. Kliniğimizde muayene, teşhis, tedavi, laboratuvar operasyon, röntgen, ağız ve diş sağlığı bakımı hizmetlerinin yanı sıra kuaför ve pansiyon hizmetleri de verilmektedir. Evcil hayvanlarınızın tüm ihtiyaçları kliniğimizde karşılanırken size de sevgi dolu ve samimi bir ortam sunulmaktadır."

 

Gaziantep veteriner,gaziantep veteriner kliniği,gaziantep veteriner muayenesi,gaziantep veteriner muayenesi,gaziantep kedi aşı,gaziantep köpek aşı,gaziantep kedi veterineri,gaziantep köpek veterineri,gaziantep kuş veterineri,gaziantep kuş aşı,veteriner gaziantep,gaziantep pet,gaziantep mama,city vet gaziantep ,gaziantep city vet

Bizi Takip Edin

X
Şimdi Arayın